Cocopet Natural 200 ml

PF014365

New product

COCOPET 100% kokosový olej 200ml

More details

6,90 €

34,50 € / L

- +

 
Viac informácií

COCOPET 100% kokosový olej pre psíkov veľmi priaznivo pôsobí na imunitu vášho štvornohého miláčika a trávenie, zabezpečí lesklú srsť, je prirodzeným antiparazitikom pretože odpudzuje blchy a kliešte, redukuje zápach z úst a pôsobí antibakteriálne a protizápalovo a znižuje výskyt srdcovo-cievnych ochorení. Cocopet môžete každý deň primiešať do krmiva a chlpatý kamoš sa bude zalizovať až za ušami . O vplyvoch panenského oleja z kokosu na ľudský organizmus vieme už dlho, avšak podľa najnovších zistení, kokosový olej má blahodarne účinky aj pre našich štvornohých miláčikov, psíkov, mačičky, morčiatka, atď.

Cocopet môžete počas celého roka natierať na vankúšiky, vďaka čomu budú jemné, bez popraskania. V zime budú chránené pred posypovou soľou a popraskaním od mrazu, v lete zabráni poškodeniu labiek horúcim asfaltom. Na kožu pôsobí hojivo, redukuje podráždenie, začervenanie, lupiny, vyrážky či ekzémy a samozrejme hydratuje.

Cocopet je vyrábaný šetrnou metodou a lisovaný za studena. Počas jeho výroby sa nepožíva žiadna chémia, umelá vôňa, bielidlo či konzervačné látky.

100% prírodný panenský kokosový olej

DÁVKOVANIE

Cocopet účinkuje dvoma spôsobmi – zvnútra aj zvonka, takže odporúčame kokosový olej konzumovať ale aj natierať na srsť či labky.

Odporúčaná dávka:

Mladé zviera: 1,5 čajovej lyžičky / 10 kg váhy

Dospelé zviera: 1 čajová lyžička / 10 kg váhy

Kokosový olej sa topí na tekuté skupenstvo pri presiahnutí vnútornej teploty produktu: 24°C až 26°C. Ideálne je skladovať ho na tmavom, chladnejšom mieste. Nie v chladničke. Pri opakovanom tuhnutí a topení sa v kokosovom oleji prirodzene nachádza usadenina stuhnutých čiastočiek oleja. Tento stav je pre kokosový olej prirodzený a neovplyvňuje kvalitu produktu.

29 ďalších produktov v rovnakej kategórii:

Sledujte nás aj na Instagrame

Úvodná stránka