Zoznam prianí 

 • BANSKÁ BYSTRICA - OZ Bystrická Mačačáreň
  BANSKÁ BYSTRICA - OZ...

  Našim poslaním je hlavne kastrácia a znižovanie populácie nechcených a úbohých tvorov na ulici. Okrem toho sa snažíme zriadiť kvalitný útulok, kde vieme poskytnúť kvalifikovanú prvú pomoc, dlhodobejšie ošetrenie a ubytovanie mačky v prípade potrebnej liečby či socializácie, ak je možná.

 • BARDEJOV - OZ SOS psiky
  BARDEJOV - OZ SOS psiky

  SOS psíky fungujú od roku 2010 ako nezisková organizácia na záchranu psíkov. Ich hlavný príjem na fungovanie tvoria dotácie a dary od ľudí.

 • BRATISLAVA - MOPS v núdzi, o.z.
  BRATISLAVA - MOPS v...

  Občianske združenie Mops v núdzi, o.z. je nezisková organizácia na pomoc mopsom a iným, ktorí potrebujú pomoc, či sa ináč ocitli v núdzi.

 • BREZNO - OZ Tuláčik
  BREZNO - OZ Tuláčik

  OZ Tuláčik vzniklo, aby pomohlo riešiť problematiku túlavých psov a to nielen hľadaním nových domovov, ale aj šírením osvety v oblasti ochrany zvierat.

 • DOBRÁ - OZ Mačičkovo Dobrá
  DOBRÁ - OZ Mačičkovo...

  Sme mama s dcérou, milovníčky zvierat, ktorých učarovali hlavne mačičky. Sme súkromný azyl pre mačičky. Zachraňujeme ich z ulice, staráme sa o ne, ošetrujeme, liečime. Niektoré našli svoj stály domov u nás, ale väčšine z nich hľadáme nové domovy.

 • HLINÍK NAD HRONOM - Azyl Bronko
  HLINÍK NAD HRONOM -...

  Azyl pre psíky neďaleko Novej Bani, ktorý je aktuálne domovom 12 psíkov, ktoré boli vyhodené alebo odobraté z nevhodných podmienok.

 • KEŽMAROK - Kežmarský útulok
  KEŽMAROK - Kežmarský...

  Budeme veľmi radi, keď k nám prídete, aby ste si prezreli našich havkáčov, ale aj mačičky a niektorému zvieratku darovali domov. My sa snažíme vytvoriť im dôstojné podmienky, no pocitu, že niekam patria a že ich hladí dôverne známa ruka, sa nemôžu rovnať.
  Všetky naše zvieratká sú odkázané na starostlivosť, ktorú im s láskou venujeme. Bohužiaľ, tvrdá práca a naše presvedčenie nepostačujú. Ruky nám zväzuje nie príliš priaznivá finančná situácia.

 • KOPČANY - Privátny útulok Kopčany
  KOPČANY - Privátny...

  S naší prací jsme začali, tak trochu neplánovaně. Sešli jsme se jako parta lidí po boku s psími kamarády, kteří nás všude doprovázeli. Ale postupem času k nám začal přibývat jeden pejsek za druhým, a tak jsme se stali Útulkem.

 • KOŠICE - OZ UVPLP
  KOŠICE - OZ UVPLP

  Od vzniku OZ UVP rozvíjalo svoju činnosť viacerými smermi. Okrem prevádzkovania košického útulku pre opustené zvieratá členovia OZ UVP pravidelne organizujú canisterapiu, výcviky pre verejnosť, besedy pre deti základných škôl, športovo kynologické podujatia.

 • KOŠICE - Súkromný azyl Malá farma
  KOŠICE - Súkromný azyl...

  Sme súkromný azyl pre domáce a hospodárske zvieratá. Poskytujeme trvalé alebo dočasné útočisko pre zvieratá v núdzi. Prijímame aj zvieratá, ktoré ostatné organizácie odmietnu - najmä zvieratá s poruchami správania, či tie, pre ktoré útulky v podstate neexistujú - hospodárske.

 • KUZMICE - Záchranná stanica ANIMAL
  KUZMICE - Záchranná...
 • LEVICE - OZ Šťastný domov - Happy House
  LEVICE - OZ Šťastný...

  Sme partia bláznov s rovnakou diagnózou, ktorá nás postihla pred pár rokmi a drží sa nás stále viac a viac. V lekárskej príručke ju nenájdete, žiaden lekár nás z nej nevylieči... Naše rodiny, priatelia a známi si možno občas zaťukajú na čelo, niektorí iba pokrútia hlavou, pár priateľov sme možno stratili, ale oveľa viac získali...

 • LUŽIANKY - OZ Pes v srdci
  LUŽIANKY - OZ Pes v srdci

  Občianske združenie Pes v srdci

 • MALACKY - Karanténna stanica Malacky
  MALACKY - Karanténna...

   Karanténna stanica v meste Malacky.

 • NÁMESTOVO - OZ Oravský Ňufačik
  NÁMESTOVO - OZ Oravský...

  Sme dobrovoľníci, ktorí sa snažia pomáhať túlavým, týraným a opusteným psíkom na Hornej Orave. Snažíme sa zabezpečiť im kvalitné krmivo, veterinu a hlavne tie najlepšie domovy, ktoré si každý z nich zaslúži.

 • NOVÁ BAŇA - Horský Ranč
  NOVÁ BAŇA - Horský Ranč

  Týmto zvieratám sme zo súkromných zdrojov vytvorili milujúci domov, čo najpodobnejší ich prirodzenému prostrediu, kde im zaisťujeme stravu, potrebnú starostlivosť a veterinárne ošetrenie. Niekedy sme posledná šanca pre zvieratko zúbožené, choré, staré, nechcené, zabudnuté, vyhodené, alebo často blízko smrti.

  Okrem toho je naším cieľom aj zvyšovanie povedomia o ochrane prírody a zvierat, motivácia ľudí k úcte k prírode, k rešpektu a láske k zvieratám.

 • POPRAD - Mestský útulok
  POPRAD - Mestský útulok

  Mestský útulok pre túlavé a odchytené psy sa nachádza v časti mesta Veľká. Prevádzkuje ho mesto Poprad, ktoré takýmto spôsobom zabezpečuje komplexnú starostlivosť o odchytené psy z územia mesta Poprad a následne umiestnené v tomto zariadení.

 • POPRAD - OZ Cesta za domovom
  POPRAD - OZ Cesta za...

  Naše občianske združenie Cesta za domovom vzniklo v septembri 2014 pre nesporne zlý stav s túlavými zvieratami v našom regióne.

 • PREŠOV - OZ Prešovskí havkáči
  PREŠOV - OZ Prešovskí...

  Občianske združenie Prešovskí havkáči vzniklo v roku 2011 z dôvodu neriešenej situácie v Meste Prešov.Sme partia DOBROVOĽNÍKOV v karanténnej stanici v PO.

 • PTRUKŠA - OZ Na konci sveta
  PTRUKŠA - OZ Na konci...
  Centrum pre liečbu a socializáciu psov a mačiek z osád na východnom Slovensku.
 • SÚDOVCE - OZ Zvieracia Nádej
  SÚDOVCE - OZ Zvieracia...

  Združenie dobrovoľníkov venujúcich sa pomoci a záchrane zveirat v núdzi.

 • ŠAMORÍN – Odchytové Koterce Šamorín
  ŠAMORÍN – Odchytové...

  Sme dobrovoľníci, ktorí sa starajú o odchytené a stratené psíky v Šamoríne a okolí, umiestnené v odchytových kotercoch v areáli mestskej polície v Šamoríne. Psíky venčíme, kŕmime, poskytujeme veterinárne ošetrenie, inzerujeme a hľadáme nové domovy.

 • ŠENKVICE - OZ Bridget Mačičkova
  ŠENKVICE - OZ Bridget...

  Sme občianske združenie zaoberajúce sa pomocou opusteným, pouličným a zraneným mačičkám. Liečime, kastrujeme, adoptujeme. Uvítame každú pomoc od podporovateľov.

 • TOPOĽČANY - OZ Topoľčianske packy - KS Topoľčany
  TOPOĽČANY - OZ...

  Sme dobrovoľníci a staráme sa o nechcených psíkov z Topoľčianskeho okresu.

 • TRENČÍN - OZ Trenčiansky útulok
  TRENČÍN - OZ...

  Denne sa staráme o opustených alebo týraných psíkov. Ich osud nám nie je ľahostajný. Ak nemôžete adoptovať, pomôžte nám pomáhať.

 • VEĽKÉ KAPUŠANY - OZ Pomoc psíkom na vých. Slovensku
  VEĽKÉ KAPUŠANY - OZ...

  Občianske združenie Pomoc psíkom na východnom Slovensku sme založili vo februári 2015 vo Veľkých Kapušanoch. Naše občianske združenie je regionálnym centrom Slobody zvierat. Našu činnosť vykonávame  dobrovoľne, vo svojom voľnom čase, popri práci a rodine, bez nároku na odmenu.

 • ZVOLENSKÁ SLATINA - OZ Mačkin majer
  ZVOLENSKÁ SLATINA - OZ...

  Sme občianske združenie - OZ Mačkin Majer - Naším cieľom je pomáhať spoločenským zvieratám v núdzi, ktoré sa ocitli na ulici alebo žijú v zlých podmienkach, prioritne vo Zvolene a najbližšom okolí.

 • ŽIAR NAD HRONOM - OZ Strážni anjeli
  ŽIAR NAD HRONOM - OZ...

  Našim hlavným cieľom je dať druhú šancu čo najväčšiemu počtu psíkov, ktorí sa potom, čo ich majitelia zlyhali, ocitli u nás v útulku.

 • ŽIILINA - OZ Žilinské labky
  ŽIILINA - OZ Žilinské...

  OZ Žilinské labky je zduženie súkromných osôb na pomoc mačičkám bez domova v meste Žilina. Nie sme útulok. 

 • RUMUNSKO - HeRo Pomoc bez hranic
  RUMUNSKO - HeRo Pomoc...

  Skupina HeRo je založená za účelom pomoci - Pomoci bez hraníc. Účelom je pomáhať hlavne psíkom v Rumunsku a to účelne a cielene tam, kde to má zmysel a kde vidia spätnú väzbu.

Sledujte nás aj na Instagrame

Úvodná stránka