Zoznam prianí 

 • BRATISLAVA - MOPS v núdzi, o.z.
  BRATISLAVA - MOPS v...

  Občianske združenie Mops v núdzi, o.z. je nezisková organizácia na pomoc mopsom a iným, ktorí potrebujú pomoc, či sa ináč ocitli v núdzi.

 • BREZNO - OZ Tuláčik
  BREZNO - OZ Tuláčik

  OZ Tuláčik vzniklo, aby pomohlo riešiť problematiku túlavých psov a to nielen hľadaním nových domovov, ale aj šírením osvety v oblasti ochrany zvierat.

 • DOBRÁ - OZ Mačičkovo Dobrá
  DOBRÁ - OZ Mačičkovo...

  Sme mama s dcérou, milovníčky zvierat, ktorých učarovali hlavne mačičky. Sme súkromný azyl pre mačičky. Zachraňujeme ich z ulice, staráme sa o ne, ošetrujeme, liečime. Niektoré našli svoj stály domov u nás, ale väčšine z nich hľadáme nové domovy.

 • KOŠICE - OZ UVPLP
  KOŠICE - OZ UVPLP

  Od vzniku OZ UVP rozvíjalo svoju činnosť viacerými smermi. Okrem prevádzkovania košického útulku pre opustené zvieratá členovia OZ UVP pravidelne organizujú canisterapiu, výcviky pre verejnosť, besedy pre deti základných škôl, športovo kynologické podujatia.

 • KOŠICE - Súkromný azyl Malá farma
  KOŠICE - Súkromný azyl...

  Sme súkromný azyl pre domáce a hospodárske zvieratá. Poskytujeme trvalé alebo dočasné útočisko pre zvieratá v núdzi. Prijímame aj zvieratá, ktoré ostatné organizácie odmietnu - najmä zvieratá s poruchami správania, či tie, pre ktoré útulky v podstate neexistujú - hospodárske.

 • LEVICE - OZ Šťastný domov - Happy House
  LEVICE - OZ Šťastný...

  Sme partia bláznov s rovnakou diagnózou, ktorá nás postihla pred pár rokmi a drží sa nás stále viac a viac. V lekárskej príručke ju nenájdete, žiaden lekár nás z nej nevylieči... Naše rodiny, priatelia a známi si možno občas zaťukajú na čelo, niektorí iba pokrútia hlavou, pár priateľov sme možno stratili, ale oveľa viac získali...

 • POPRAD - Mestský útulok
  POPRAD - Mestský útulok

  Mestský útulok pre túlavé a odchytené psy sa nachádza v časti mesta Veľká. Prevádzkuje ho mesto Poprad, ktoré takýmto spôsobom zabezpečuje komplexnú starostlivosť o odchytené psy z územia mesta Poprad a následne umiestnené v tomto zariadení.

 • POPRAD - OZ Cesta za domovom
  POPRAD - OZ Cesta za...

  Naše občianske združenie Cesta za domovom vzniklo v septembri 2014 pre nesporne zlý stav s túlavými zvieratami v našom regióne.

 • PREŠOV - OZ Prešovskí havkáči
  PREŠOV - OZ Prešovskí...

  Občianske združenie Prešovskí havkáči vzniklo v roku 2011 z dôvodu neriešenej situácie v Meste Prešov.Sme partia DOBROVOĽNÍKOV v karanténnej stanici v PO.

 • ŠENKVICE - OZ Bridget Mačičkova
  ŠENKVICE - OZ Bridget...

  Sme občianske združenie zaoberajúce sa pomocou opusteným, pouličným a zraneným mačičkám. Liečime, kastrujeme, adoptujeme. Uvítame každú pomoc od podporovateľov.

 • VEĽKÉ KAPUŠANY - OZ Pomoc psíkom na vých. Slovensku
  VEĽKÉ KAPUŠANY - OZ...

  Občianske združenie Pomoc psíkom na východnom Slovensku sme založili vo februári 2015 vo Veľkých Kapušanoch. Naše občianske združenie je regionálnym centrom Slobody zvierat. Našu činnosť vykonávame  dobrovoľne, vo svojom voľnom čase, popri práci a rodine, bez nároku na odmenu.

 • ZVOLEN - OZ Mačky Zvolen
  ZVOLEN - OZ Mačky Zvolen

  Našim poslaním je hlavne kastrácia a znižovanie populácie nechcených a úbohých tvorov na ulici. Okrem toho sa snažíme zriadiť kvalitný útulok, kde vieme poskytnúť kvalifikovanú prvú pomoc, dlhodobejšie ošetrenie a ubytovanie mačky v prípade potrebnej liečby či socializácie, ak je možná.

 • RUMUNSKO - HeRo Pomoc bez hranic
  RUMUNSKO - HeRo Pomoc...

  Skupina HeRo je založená za účelom pomoci - Pomoci bez hraníc. Účelom je pomáhať hlavne psíkom v Rumunsku a to účelne a cielene tam, kde to má zmysel a kde vidia spätnú väzbu.

Úvodná stránka