Doprava

Doprava do všetkých útulkov a azylov je úplne ZADARMO!

Vaša objednávka bude po úplnom dokončení zaradená do pravidelného rozvozu pre Vami zvolený útulok alebo azyl. O jej odoslaní aj doručení Vás budeme neodkladne informovať pomocou e-mailu.
Vaše dary budú posielané overenou a profesionálnou kuriérskou spoločnosťou. Dary sú odosielané raz týždenne.
Ak bola objednávka vytvorená a zaplatená do konca týždňa (nedeľa) a máme všetok tovar na sklade, doručíme ju psíkom počas ďalšieho týždňa. Rozvozy prebiehajú v pravidelných intervaloch. Preto sa môže stať, že Vaša objednávka bude doručená až v priebehu 14 dní.

Platba

Na PAF.sk môžete platiť  bankovým prevodom, kartou online alebo PayPal.

Spôsob platby

1. Bankový prevod
Prevod medzi slovenskými bankami trvá väčšinou len 1 pracovný deň, napriek tomu odporúčame platbu previesť ihneď po dokončení objednávky, aby sme s ňou mohli rátať. Číslo účtu, variabilný symbol i konečnú čiastku obdržíte e-mailom po dokončení objednávky.

2. Platobná karta
Platba kartou je najrýchlejšia a najbezpečnejšia. Údaje ku svojej karte zadávate na zabezpečenej webovej stránke spoločnosti GoPay. My údaje karty nepoznáme a obdržíme len potvrdenie o úspešnej transakcii.

3. Platba cez PayPal
Po vybratí tejto možnosti, budete presmerovaní na stránku s online platobnou bránou. Ak máte PayPal účet, zaplaťte ním. Ak účet nemáte, vytvoríte si ho kliknutím na "create account" - pri tomto kroku zadáte aj údaje o karte. Je to potrebné na to, aby ste boli chránení PayPalom.


Sledujte nás aj na Instagrame

Úvodná stránka